خانه / دسته‌بندی نشده / آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور برگزار می‌شود

آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور برگزار می‌شودبه گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمدحسین قمری رئیس مجموعه رقابت های تخصصی مهارت سنجی فناورد با اشاره به جایگاه مهم شرکت‌های دانش‎بنیان در اشتغال‌زایی و رشد اقتصاد کشور بیان کرد: در جلسه‌ای با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و مدیران حوزه دانش بنیان این معاونت مقرر شد آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش‌بنیان با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار شود.
وی با اشاره به ماهیت شرکت های خصوصی و دانش بنیان و جایگاه ویژه‌ این شرکت‌ها در تحقق اشتغال‌زایی مولد و نیل به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در کشور، تاکید کرد: برگزاری این آزمون گامی موثر به منظور ایجاد تعادل درعرضه و تقاضای نیروی کار متخصص خواهد بود.
رئیس فناورد با اشاره به تشکیل شورای سیاست‌گذاری و برگزاری این آزمون ابراز کرد: در حال حاضر شورای سیاست‌گذاری آزمون با ایجاد ارتباطات مناسب با سایر نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط، در حال فراهم کردن تمهیدات لازم جهت برگزاری آزمون است.
وی اظهارکرد: این آزمون علاوه بر حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، از حمایت سایر نهادها و سازمان های دولتی و غیر دولتی نظیر وزارت کار، سازمان صدا و سیما، مرکز همکاری‌های فناوری ریاست جمهوری و دیگر نهادها در سال جاری برخوردار است.
قمری با اشاره به برگزاری این آزمون در سطح ملی بیان کرد: مشاغل و رشته‌های آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور بسیار گسترده و متنوع است و بزودی نیز جزییات تکمیلی این آزمون اعلام خواهد شد.
علمی ** 1836 **
تنظیم: یوسف درویشی* انتشار: محتشمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید