خانه / دسته‌بندی نشده / آغاز بهره برداری از ۶۱ طرح عمرانی در تربت حیدریه

آغاز بهره برداری از ۶۱ طرح عمرانی در تربت حیدریهبه گزارش ایرنا، بخشدار مرکزی تربت حیدریه در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت:‌ برای اجرا و تکمیل این طرح ها سرجمع ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
حسن قربانی افزود: در این چهارچوب بهره برداری از ۲۶ طرح مخابراتی، شامل ۲۲ طرح در بخش ارتباطات سیار و ۴ طرح در بخش فیبر و کافوی نوری آغاز شد که با اعتباری افزون بر ۱۶۰ میلیارد ریال به اجرا درآمده است.
وی گفت: همچنین ۷۰ واحد مسکن مهر روستایی به طور همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت آن ها ۱۱۵ میلیارد ریال اعتبار توسط بنیاد مسکن هزینه شده است.
به گفته قربانی سه واحد از این مسکن های روستایی به خانواده های دارای دومعلول اختصاص دارد که به هر خانواده ۱۸۰ میلیون ریال نیز کمک بلاعوض توسط بنیاد مسکن و بهزیستی پرداخت شده است.
وی طرح شبکه روشنایی معابر به طول ۳٫۵ کیلومتر در بلوار باهنر تربت حیدریه با صرف ۲ هزار و ۱۰۰ میلیون ریال را از دیگر طرح های افتتاحی امروز برشمرد.
بخش مرکزی تربت حیدریه دارای ۵۴ روستا، ۴۹ دهیاری و ۳۶ هزار نفر جمعیت روستایی و ۱۳۰ هزار نفر جمعیت شهری است.
تربت حیدریه دارای چهار بخش مرکزی، جلگه رخ، کدکن و بایگ، چهار شهر، هشت دهستان و ۱۳۶ آبادی با جمعیت ۶۹ هزار و ۹۷۴ نفر است که از این تعداد ۱۲۱ روستا جمعیتی بالای ۲۰ خانوار دارند
حدود ۷۰ هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن روستاها هستند.
شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.
خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
۶۱۲۱/۵۱۳۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد۸۸۲ تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *