خانه / دسته‌بندی نشده / آیین نکوداشت پنجاهمین سال تاسیس دانشکده پرستاری و مامایی اصفهان برگزار می شود

آیین نکوداشت پنجاهمین سال تاسیس دانشکده پرستاری و مامایی اصفهان برگزار می شودبه گزارش ایرنا، معاون مالی، اداری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: آیین نکوداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس این دانشکده با هدف ایجاد فرصتی برای بازیابی پیوندهای دیرین، پاسداشت هویت دانشکده و زحمت های پیشینیان و بزرگان این حرفه و ترسیم افقی روشن برای آیندگان برگزار می شود.
محسن شهریاری افزود: دانش آموختگان، دانشجویان و استادان همه رشته های دانشکده پرستاری و مامایی در همه مقاطع و ادوار و نیز کارکنان دانشکده در این آیین شرکت می کنند.
وی با بیان اینکه این دانشکده از سال ۱۳۴۷ در قالب آموزشگاه عالی پرستاری آغاز به کار کرد، افزود: در زمان حاضر حدود یکهزار و ۲۷۱ دانشجو در رشته های پرستاری، مامایی و اتاق عمل در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشکده تحصیل می کنند.
شهریاری خاطرنشان کرد: دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تاسیس وزارت بهداشت و با ادغام سه مرکز موسسه آموزشگاه عالی پرستاری، مجتمع آموزشی بهداری و بهزیستی و مدرسه عالی پرستاری در سال ۶۵ بطور رسمی تاسیس شد.
دانشکده پرستاری و مامایی واقع در بخش جنوبی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دارای ۲۱ کلاس آموزشی و کتابخانه مجهزی حاوی ۲۴ هزار جلد کتاب است.
این دانشکده هم اکنون ۸۴۵ دانشجوی کارشناسی، ۱۰۷ دانشجوی کارشناسی ناپیوسته، ۲۵۳ دانشجوی کارشناسی ارشد، ۶۶ دانشجوی دکترا و ۷۵ عضو هیات علمی دارد.
ت/۳۰۱۱/۶۰۲۷ خبرنگار: آسیه معینی* انتشار: شکراللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد۸۸۲ تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *