خانه / دسته‌بندی نشده / اسماعیلی: پرونده منتسب به مداحان بازداشتی دردادگاه روحانیت درحال رسیدگی است

اسماعیلی: پرونده منتسب به مداحان بازداشتی دردادگاه روحانیت درحال رسیدگی استبه گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، غلامحسین اسماعیلی عصر چهارشنبه در حاشیه مراسم نوزدهمین سالگرد شهید لاجوردی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده مداحان بازداشت شده، افزود: این پرونده درحوزه دادگستری تشکیل نشده و در دادگاه ویژه روحانیت درحال رسیدگی است؛ لذا اطلاعات آن را در اختیار نداریم.
رییس کل دادگستری استان تهران درپاسخ به پرسشی درباره دستگیری اخیر چند تن از خبرنگاران، اظهارکرد: تحقیقات قضایی در مورد آنان آغاز و گزارشاتی درباره اقدامات شان واصل شده است.
وی افزود: اتهاماتی متوجه این افراد هست اما قرار نیست تا رسیدگی کامل و اثبات نشدن جرمی، راجع به اتهامات این خبرنگاران صحبتی شود.
اسماعیلی ادامه داد: طبق قانون نمی توانیم ریز اتهامات را بیان کنیم اما اتهاماتی متوجه انهاست که در حال رسیدگی به موضوع هستیم و تحقیقات در دادسرای تهران در حال انجام است.
رییس کل دادگستری استان تهران درباره اینکه آیا قاضی مقیسه جلسه دیگری برای رسیدگی به اتهامات متهمان ردیف دوم و سوم پرونده نفتی برگزار خواهد کرد یا نه، گفت: اختیار این موضوع برعهده قاضی دادگاه است و او در این باره تصمیم گیری می کند.
اجتمام*1724*٧٣٢٩
خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد * انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید