خانه / دسته‌بندی نشده / انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه به عنوان مدیرگروه برتر معارف اسلامی کشوری

انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه به عنوان مدیرگروه برتر معارف اسلامی کشوریرحیم حب نقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این نشست که با حضور بیش از 150 نفر از اساتید معارف کشور ترتیب یافته بود، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم ولی زاده مدیرگروه معارف اسلامی دانشگاه ارومیه با کسب بالاترین امتیاز ارزشیابی در سال تحصیلی 1395-1396 شمسی به عنوان ‘مدیر گروه برتر معارف اسلامی’ برگزیده شد.
وی با بیان اینکه اعتلای دینی و فرهنگی دانشجویان از اهداف اصلی وزارت علوم و تحقیقات است، افزود: حضور اساتید مجرب و متخصص در این حوزه نقش بسزایی در تربیت دانشجویان و جوانان با تقوا دارد.
رئیس دانشگاه ارومیه بر لزوم اعتلای فرهنگی دانشگاه‌ها از طریق توسعه و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی و هنری و گسترش روح مشارکت و همکاری جمعی تاکید کرد.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت دانشگاه ارومیه از کانون های فرهنگی حمایت می کند، گفت: کانون‌ها باید همزمان با پر کردن اوقات فراغت دانشجویان، برای افزایش مهارت‌های فرهنگی و اجتماعی آنان برنامه داشته باشند و در ایجاد فضای نشاط و شادابی در دانشگاه نقش فعال ایفا کنند.
به گزارش ایرنا، شعار امسال نشست سراسری هسته پژوهشی استادان معارف اسلامی ‘گروه های معارف، پژوهش و کارآمدی’ بود.
16 هزار و 826 دانشجو در دانشگاه ارومیه مشغول به تحصیل هستند و این دانشگاه 87 رشته تحصیلی با گرایش های مختلف و بیش از 487 عضو هیات علمی دارد.
3214/3072
** خبرنگار: شاهین سپهراد ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید