خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای در تهران

برگزاری جشنواره بازی های رایانه ای در تهرانبه گزارش خبرنگار علمی ایرنا، ناصرعلی سعادت روز یکشنبه در نشست مطبوعاتی در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اظهار کرد: این جشنواره در قالب بازی های رایانه ای گروهی و انفرادی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه تاکنون 5 هزار نفر در این رویداد ثبت نام کرده اند و پیش بینی می شود تا 10 هزار نفر در این جشنواره حضور یابند، افزود: این جشنواره در سه پلتفروم موبایل، PC و کنسول PS4 و 11 رشته برگزار می شود و زنان برای اولین بار در پلتفروم موبایل می توانند حضور یابند.
سعادت ادامه داد: نفرات برتر این جشنواره با همیاری وزارت ورزش و جوانان به بازی های جام جهانی در کشور کره جنوبی اعزام خواهند شد.
وی حمایت از نخبگان را یکی از وظایف اصلی این سازمان دانست و با تاکید بر لزوم استفاده مناسب از توان و ظرفیت جوانان نخبه افزود: این جوانان می توانند کشور را به سمت توسعه پایدار ببرند.
سعادت بر توجه ویژه به شرکت های نوپا نیز تاکید کرد و گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای درصدد است تا بخش هایی مانند استارتاپ ها و گیم نت ها که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند، مورد حمایت قرار گیرند.
رئیس سازمان نظام صنفی کشور اعلام کرد که ساعات حضور در این جشنواره 10 تا 20 است و علاقمندان می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق آدرس اینترنتی www.persia.game دریافت کنند.
علمی**1201**1834
خبرنگار: عبدالکریم جبارپور ** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید