خانه / دسته‌بندی نشده / برگزیدگان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی معرفی شدند

برگزیدگان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی معرفی شدندبه گزارش روز سه شنبه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، بر اساس عملکرد مراکز عضو شبکه در سال 1395، 20 کارشناس را به عنوان منتخب سال 95، معرفی کردند.
با توجه به بررسی انجام شده و ارزیابی‌های صورت گرفته توسط شبکه آزمایشگاهی که هرساله به صورت مدون انجام می‌شود، این کارشناسان بر اساس امتیازهای دریافت شده، حائز عملکرد بهتر شناخته شده و انتخاب شدند.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با توجه به نقش مهم کارشناسان در ارایه مطلوب خدمات آزمایشگاهی،با انتخاب کارشناسان منتخب در هر دوره و ارزیابی و تقدیر از آنان، سعی می‌کند انگیزه‌هایی را برای افزایش بهره‌وری کارشناسان آزمایشگاه‌ها،فراهم کند.
بر اساس دستورالعمل ارزیابی، این کارشناسان بر اساس شاخص‌هایی همچون مهارت آزمایشگاه در ارایه خدمات، میزان کارکرد کارشناس، میزان رضایت مشتریان، چگونگی عملکرد سازمانی کارشناس در آزمایشگاه، وضعیت کلی آزمایشگاه در شاخص‌های ارزیابی و همچنین نظر مدیران مراکز انتخاب می‌شوند.
روشنک ساده از مرکز پژوهش متالورژی رازی، مهران وحدانی از مجموعه آزمایشگاه‌های متالورژی جهاد دانشگاه صنعتی شریف، الهام بازیار از مجتمع خدمات دانشگاه صنعتی شریف، سمانه منتظری از پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن سینا، محبوبه ابوالحسنی از شرکت تولیدی و تحقیقات صنعتی آبسار کویر، محمد شاکری از دانشگاه دامغان، مینا محبی مراد از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و محمد هادی کرباسی از مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران جزو 10 نفر نخست برگزیدگان این ارزیابی هستند.
رویا خوش سفر از شرکت کانساران بینالود، محمد نگهداری از شرکت مهندسین مشاور آزمونه فولاد، اکبر مهدیلو از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شهره هوشمند راد از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان، مریم خسروی از آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، علی اکبر صالحی سرشت از پژوهشکده کاتالیست و نانوفناوری پژوهشگاه صنعت نفت، فاطمه رضایی از شرکت خدماتی آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم تهران، مهین هوشیار صادقیان از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد، فریبا سرو جهانی از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و مریم رباط میلی از مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش به عنوان دیگر برگزیدگان ارزیابی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری به شمار می‌روند.
بر اساس این گزارش، نفوذ در لایه‌های کارشناسی آزمایشگاه‌ها و ایجاد انگیزه در آن‌ها به منظور بالا بردن سطح دانش و انگیزه، از جمله اهدافی است که شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی توجه ویژه‌ای به آن دارد و سعی کرده است با سازوکارهای حمایتی و تشویقی مختلف، زمینه را برای افزایش بهره‌وری کارشناسان آزمایشگاه‌ها، فراهم کند. تشویق کارشناسان آزمایشگاه‌‌ها، هر سال در نشست مدیران شبکه آزمایشگاهی صورت می‌پذیرد.
علمی9031*
دریافت کننده: عادل پازیار* انتشار: محتشمی پور
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.meانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید