خانه / دسته‌بندی نشده / برگزیدگان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معرفی شدند

برگزیدگان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معرفی شدندبه گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، بر اساس عملکرد مراکز عضو شبکه در سال 1395، این تعداد از کارشناسان مراکز مختلف را به عنوان کارشناس منتخب برگزیده است.
با توجه به بررسی انجام شده و ارزیابی‌های صورت گرفته توسط شبکه آزمایشگاهی که هرساله به صورت مدون انجام می‌شود، این کارشناسان بر اساس امتیاز دریافت شده، حائز عملکرد بهتر شناخته و انتخاب شدند.
شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با توجه به نقش مهم کارشناسان در ارائه مطلوب خدمات آزمایشگاهی، با انتخاب کارشناسان منتخب در هر دوره و ارزیابی و تقدیر از آنان، سعی می‌کند انگیزه‌هایی را برای افزایش بهره‌وری کارشناسان آزمایشگاه‌ها فراهم کند.
بر اساس دستورالعمل ارزیابی، این کارشناسان بر اساس شاخص‌هایی همچون مهارت آزمایشگاه در ارائه خدمات، میزان کارکرد کارشناس، میزان رضایت مشتریان، چگونگی عملکرد سازمانی کارشناس در آزمایشگاه، وضعیت کلی آزمایشگاه در شاخص‌های ارزیابی و همچنین نظر مدیران مراکز انتخاب می‌شوند.
روشنک ساده از مرکز پژوهش متالورژی رازی، مهران وحدانی از مجموعه آزمایشگاه‌های متالورژی جهاد دانشگاه صنعتی شریف، الهام بازیار از مجتمع خدمات دانشگاه صنعتی شریف، سمانه منتظری از پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن سینا، محبوبه ابوالحسنی از شرکت تولیدی و تحقیقات صنعتی آبسار کویر، محمد شاکری از دانشگاه دامغان، مینا محبی مراد از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران و محمد هادی کرباسی از مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران جزو 10 نفر نخست برگزیدگان این ارزیابی هستند.
بر اساس این گزارش، نفوذ در لایه‌های کارشناسی آزمایشگاه‌ها و ایجاد انگیزه در آنها به منظور بالابردن سطح دانش و انگیزه، از جمله اهدافی است که شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی توجه ویژه‌ای به آن دارد و سعی کرده است با سازوکارهای حمایتی و تشویقی مختلف، زمینه را برای افزایش بهره‌وری کارشناسان آزمایشگاه‌ها، فراهم کند.
همچنین تشویق کارشناسان آزمایشگاه‌‌ها، هر سال در نشست مدیران شبکه آزمایشگاهی صورت می‌پذیرد.
علمی**1023**1834
تنظیم:ابوالقاسم تیموری** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید