خانه / دسته‌بندی نشده / حضور در استان‌ها از برنامه‌های جدی دستگاه قضاست

حضور در استان‌ها از برنامه‌های جدی دستگاه قضاست

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه ٢٢ خرداد در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: این سفر را توفیقی برای خود و همکارانم می‌دانم.

او ادامه داد: به دلیل محدودیت‌های فعلی ناشی از بیماری کرونا، دیدارها در این سفر محدود خواهد بود.

رئیس قوه قضاییه دیدار با همکاران قضایی و سازمان‌های وابسته قوه قضاییه در استان و بررسی مسائل آنها را از برنامه‌های سفر یک روزه خود اعلام و خاطرنشان کرد: در این جلسه مسائل را مرور خواهیم کرد تا برخی از مشکلات در این سفر کاهش پیدا کند.

آیت‌الله رئیسی بیان کرد: در ادامه این سفر نشستی با استاندار، مدیران استانی، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) و نماینده ولی فقیه در استان خواهیم داشت و در این جلسه نیز مسائلی چون بررسی موانع تولید و راهکارهای جهش تولید در استان فارس مورد بحث قرار خواهد گرفت.

او با بیان اینکه تمایل داشتم در این سفر در جای جای استان فارس حضور پیدا کنم، گفت: از آنجا که استان فارس گسترده‌ترین حوزه قضایی کشور را به خود اختصاص داده اما به دلیل شرایط فعلی و محدودیت‌های بهداشتی توفیق حضور در شهرستان‌ها را نخواهیم داشت.

رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که به برکت اهل بیت (ع) در این سفر برخی مسائل و مشکلات فارس رفع و بخشی در تهران پیگیری شود.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

استفاده کامل از ظرفیت دورکاری کارکنان برای کاهش ترددهای غیرضرور و ترافیک

به گزارش ایسنا، براساس گزارش ارائه شده از سوی کمیته بهداشت و درمان با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید