خانه / دسته‌بندی نشده / سلیمی: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

سلیمی: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت رعایت اخلاق و ادب سیاسی در بین فعالان سیاسی، بیان کرد: بعضا شاهد هستیم که عده‌ای در میدان رقابت به بداخلاقی و چه بسا بی‌اخلاقی روی می‌آورند. رقابت سالم در هر بعدی می‌تواند زمینه ساز پیشرفت و توسعه شود اما به شرطی که سالم باشد. با بداخلاقی و تخریب کاری پیش نمی رود.

وی در ادامه اظهار کرد: در بعد سیاست نیز رقابت باید وجود داشته باشد تا اطلاعات هر یک از گرایشات کامل‌تر شده و از سوی دیگر در قبال عملکرد خود مجبور به پاسخگویی شوند. هر یک از فعالان سیاسی چه در عرصه انتخابات و چه در هر زمینه‌ای باید مسائلی را مطرح کنند که پشتوانه کارشناسی داشته باشد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تخریب و بداخلاقی رقبای سیاسی کشور را از رسیدن به اهداف خود دور می کند. کاندیداهای انتخاباتی و به طور کلی فعالان سیاسی نباید بدون پشتوانه علمی و کارشناسی مسائل را به زبان بیاورند. تخریب و بی اخلاقی ریشه در ضعف دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: سر دادن شعارهای آرمان گرایانه  و تخریب رقبای سیاسی به دور از ارزش‌های انقلاب اسلامی است. بخشی از مشکلات اقتصادی و سوء مدیریت‌هایی که کشور امروز با آنها دست و پنجه نرم می‌کند به بداخلاقی‌های سیاسی باز می‌گردد و از طرف دیگر عده‌ای با شعارهای آرمانی و تخریب دیگران به روی کار می‌آیند که تعهد و تخصص لازم را ندارند.

سلیمی در ادامه افزود: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و هیئت‌های اجرایی و نظارتی باید با افرادی که با بداخلاقی و تخریب به دنبال پیش برد اهداف خود هستند، برخورد کنند.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

عراقچی: ممکن است ایران همکاری با بازرسان آژانس را تمدید کند

به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگو با شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید