خانه / دسته‌بندی نشده / سلیمی: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

سلیمی: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت رعایت اخلاق و ادب سیاسی در بین فعالان سیاسی، بیان کرد: بعضا شاهد هستیم که عده‌ای در میدان رقابت به بداخلاقی و چه بسا بی‌اخلاقی روی می‌آورند. رقابت سالم در هر بعدی می‌تواند زمینه ساز پیشرفت و توسعه شود اما به شرطی که سالم باشد. با بداخلاقی و تخریب کاری پیش نمی رود.

وی در ادامه اظهار کرد: در بعد سیاست نیز رقابت باید وجود داشته باشد تا اطلاعات هر یک از گرایشات کامل‌تر شده و از سوی دیگر در قبال عملکرد خود مجبور به پاسخگویی شوند. هر یک از فعالان سیاسی چه در عرصه انتخابات و چه در هر زمینه‌ای باید مسائلی را مطرح کنند که پشتوانه کارشناسی داشته باشد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تخریب و بداخلاقی رقبای سیاسی کشور را از رسیدن به اهداف خود دور می کند. کاندیداهای انتخاباتی و به طور کلی فعالان سیاسی نباید بدون پشتوانه علمی و کارشناسی مسائل را به زبان بیاورند. تخریب و بی اخلاقی ریشه در ضعف دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: سر دادن شعارهای آرمان گرایانه  و تخریب رقبای سیاسی به دور از ارزش‌های انقلاب اسلامی است. بخشی از مشکلات اقتصادی و سوء مدیریت‌هایی که کشور امروز با آنها دست و پنجه نرم می‌کند به بداخلاقی‌های سیاسی باز می‌گردد و از طرف دیگر عده‌ای با شعارهای آرمانی و تخریب دیگران به روی کار می‌آیند که تعهد و تخصص لازم را ندارند.

سلیمی در ادامه افزود: کاندیداهای انتخاباتی و فعالان سیاسی باید اخلاق‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و هیئت‌های اجرایی و نظارتی باید با افرادی که با بداخلاقی و تخریب به دنبال پیش برد اهداف خود هستند، برخورد کنند.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

فوت ۹۴ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته

به گزارش ایسنا، دکتر سیما سادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز  هفتم اسفند ۱۳۹۹ و …

دیدگاهتان را بنویسید