خانه / دسته‌بندی نشده / ضرورت تشکیل اتاق های فکر در موسسه رازی

ضرورت تشکیل اتاق های فکر در موسسه رازیبه گزارش ایرنا، مسعود هاشم زاده روز شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید امور اداری موسسه رازی که ظهر شنبه در محل معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی برگزار شد، جایگاه امور ادارای را با توجه به اینکه با منابع انسانی سرو کار دارد، بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: مهمترین بخش موسسه، منابع انسانی آن است که چنانچه انگیزه آنان به هر دلیل کاهش یابد یا آموزش و سازماندهی مناسب و به موقعی برای آنها در نظر گرفته نشود، همه موسسه دستخوش این موضوع قرار خواهد گرفت.
دکتر هاشم زاده با تاکید بر اینکه باید به گونه ای پیش برویم و برنامه ریزی کنیم که تعداد ارباب رجوع کمتر شده و همه امور سیستماتیک و از طریق اتوماسیون انجام شود، گفت: در این حالت، علاوه بر شفاف سازی، صداقت و انصاف نیز بیشتر شده و با کاهش رفت و آمدهای غیرضروری،فضای بیشتری برای تفکر و ایده های نو به وجود خواهد آمد.
رئیس موسسه رازی در ادامه با تاکید بر ضرورت تشکیل اتاق فکر در بخش های مختلف موسسه گفت: بعضی از دوستان به لحاظ تجربه کاری باید در مقاطعی از امور اجرایی فاصله گرفته و در حوزه اتاق فکر وارد شوند. این ضعفی است که در کشور نیز وجود دارد و اتاق های فکر جدی گرفته نمی شوند.
وی تاکید کرد: در هر جامعه ای باید اتاق های فکر وجود داشته باشد و از تجربه ارزنده افرادی که سال های زیادی در عرصه های مدیریتی و اجرایی فعالیت کرده اند، بهره برد. به عبارتی این افراد برای معضلات راه حل های بسیار خوبی ارائه می دهند و مدیران جوان تر می توانند بیشتر به کارهای اجرایی بپردازند.
دکتر هاشم زاده با بیان اینکه به کمک تشکیل اتاق های فکر، ایده های نو مدیران جوان، پخته شده و به آیین نامه های قابل اجرا تبدیل می شود، افزود: این مسئله در موسسه رازی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به وجود افراد باتجربه و دارای کارنامه ارزشمند مدیریتی در موسسه رازی، تاکید کرد: باید به بهترین شکل ممکن از مشورت و همفکری این گروه در پیشبرد اهداف موسسه بهره برد.
رئیس موسسه رازی با بیان اینکه فعالیت تمام بخش های موسسه رازی به یکدیگر وابسته است، همکاری مجدانه تمام نیروهای بخش های مختلف را خواستار شد.
وی ضمن قدردانی از زحمات محمد بن یاسین برای محمد کاظمی رئیس جدید این مدیریت آرزوی توفیق کرد.
6156/1535خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید