خانه / دسته‌بندی نشده / طراحی نرم افزارهوشمندسازی سرویس مدارس دردانشگاه علم وصنعت

طراحی نرم افزارهوشمندسازی سرویس مدارس دردانشگاه علم وصنعتبه گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه علم وصنعت؛ مجری طرح هوشمندسازی مدارس (اسکب) گفت: این طرح بدون نیاز به سخت افزارهای خاص و فقط براساس گوشی های هوشمند طراحی شده و دقت مکانیابی آن بالاتر از جی پی اس است.
مهندس سیدعلیرضا بهشتی شیرازی، ادامه داد: در این طرح خانواده ها با هزینه کمی می‌توانند از امنیت و آسایش فرزندان خود مطمئن ‌شوند و از جمله مزایای این طرح کاهش زمان انتظار دانش آموز و راننده، ارتباط لحظه ای والدین با راننده، مشاهده اطلاعات خودرو و راننده، اطلاع رسانی در مورد تغییر خودرو یا راننده، تسریع رسیدگی به تاخیرها، ثبت نظم یا بی نظمی راننده و دانش آموز و بسیاری مزایای دیگر خواهد بود.
وی افزود: با توجه به استفاده از نظرهای کارشناسی و توجه به دغدغه های مدیران و پیمانکاران در طراحی سرویس هوشمند مدارس، طرح اسکب با استقبال مدیران مدارس، پیمانکاران و مسئولان آموزش و پرورش روبرو شده است. طرح اسکب راه حلی جامع برای والدین، پیمانکار، راننده و مدرسه ارائه داده که موجب بهبود سرعت، دقت و اطمینان سرویس حمل و نقل دانش آموزان است و با استفاده از اطلاعات آماری جمع آوری شده، مدیران شهری می‌توانند برای خدمات شهری و کنترل ترافیک دقیق تر برنامه ریزی کنند.
مدیرعامل دانش بنیان مگا موج و مجری طرح ادامه داد: این سرویس از طریق مدارس در اختیار والدین، پیمانکار و رانندگان قرار خواهد گرفت و مدرسه با نرم افزار اختصاصی خود بر عملکرد سرویس نظارت دارد.
دانشگاه علم و صنعت ایران مطابق آیین نامه مصوب هیئت امنا از شرکت های دانش بنیان متعلق به اساتید و فارغ التحصیلان خود حمایت کرده و برای نظارت بر آنها بخشی از سهام این شرکت ها متعلق به دانشگاه خواهد بود.
علمی**9157**1440
تنظیم: منصوره شوشتری** انتشار: گلشن
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.meانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید