خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندار تربت حیدریه: دلسرد کردن مردم از نظام خیانت است

فرماندار تربت حیدریه: دلسرد کردن مردم از نظام خیانت استبه گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی، پنجشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان افزود: کلیه مدیران دستگاه های اجرایی موظف هستند با روحیه مثبت اندیشی و به دور از هیاهو و غوغا، در ایجاد یک فضای آرام تلاش کنند و در قدم نخست شایسته است نظم را سرلوحه کار خود قرار بدهند.
وی همچنین از مدیران خواست نسبت به انجام امور باقیات صالحات پا پیش گذاشته و از جیب شخصی خود در امور خیر هزینه کنند تا همکارانشان نیز از آن ها الگو بگیرند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه نیز گفت: مراسم روز خبرنگار امسال با حمایت دستگاه های اجرایی به صورت یکپارچه و آبرومند برگزار شد و همه دستگاه ها در حد توان در این امر مشارکت کردند.
سرپرست پایگاه انتقال خون تربت حیدریه نیز گفت: کمبود نیرو موجب کندی عملیات خون گیری از داوطلبان اهدای خون در این منطقه شده است.
علیرضا علاقه مند از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه درخواست کرد برای جبران کمبود کادر این سازمان، تعدادی پزشک را در برخی ایام هفته به منظور کمک به روند خون گیری در اختیار این سازمان قرار دهد.
وی گفت: این پایگاه علاوه بر مراکز درمانی تربت حیدریه، نیاز خونی بیمارستان های کاشمر، خواف و برخی دیگر از مناطق همجوار را تامین می کند، اما فراخور این حوزه نیرو ندارد.
شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
6121/5132انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید