خانه / دسته‌بندی نشده / قضات، بیش از بقیه در معرض انواع وسوسه های شیطانی هستند

قضات، بیش از بقیه در معرض انواع وسوسه های شیطانی هستندبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در سومین نشست شورای قضائی استان تهران در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست کل، افزود: قضات باید به این نکته توجه داشته باشند هک در محضر خدای متعال هستند و برای اجرای عدالت و احقاق حقوق عامه بیش از پیش به رعایت مفاد روایت مطروحه نیاز دارند.
رییس کل دادگستری استان تهران بر اهمیت جلسات شورای قضائی استان به جهت امکان تشریک مساعی اعضا و تعامل آنها با یکدیگر برای رفع مشکلات موجود و ارتقای بهره وری در حوزه های مختلف مسئولیتی تأکید کرد.
براساس این گزارش، بعد از سخنان رییس کل دادگستری استان تهران گزارشی از تشکیل جلسات و نتایج حاصله در رابطه با موضوع ساماندهی بدرقه و اعزام زندانیان و همچنین در خصوص علل افزایش آمار تجدید اوقات دادرسی به جهت عدم وصول استعلامات ثبتی و پزشکی قانونی و نیز عدم اعزام به موقع زندانیان به مراجع قضایی توسط مسئولین ذیربط ارائه شد.
در این جلسه ، مواردی به تصویب رسید که مهم ترین آنها پیشنهاد رئیس شورا مبنی بر تعیین یک تیم کارشناسی برای بررسی دقیق موضوع ایجاد یک قرارگاه در تهران برای جمع آوری زندانیان و اعزام به موقع آنان به مراجع قضایی و اعلام نظرات مستدل خود در ظرف مدت 2 ماه به شورا بود.
اجتمام**٧٣٢٩ ** 1776
خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد ** انتشار: لیلا خطیب زادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید