خانه / دسته‌بندی نشده / محکومیت 44 میلیاردریالی قاچاقچیان لباس و سیگار در زنجان

محکومیت 44 میلیاردریالی قاچاقچیان لباس و سیگار در زنجانمرتضی ممیزی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان قاچاق پوشاک با 113 پرونده وارده و 121 پرونده مختومه در رتبه نخست قاچاق کالا قرار دارد.
وی تاکید کرد: بیش از 33 میلیاردریال میزان جریمه قاچاقچیان لباس و بیش از 10 میلیارد ریال نیز جریمه نقدی عوامل متخلف سیگار به عنوان دومین قاچاق کالا در استان بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان با اشاره به ورود 2 هزار پرونده در سالجاری خاطرنشان کرد: در همین مدت یکهزار و 989 فقره پرونده بررسی و مختومه شده است.
وی خاطرنشان کرد: در این مدت کل جریمه های نقدی متخلفان بیش از 83 میلیاردریال بوده است.
ممیزی به 331 محموله ضبط شده به نفع دولت در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در هفته جاری نیز از یک مغازه موبایل فروشی تعداد 300 گوشی همراه قاچاق توسط نیروی انتظامی کشف شد و در این اداره کل پرونده تشکیل شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان با بیان اینکه گشت سیار یکی از عوامل ممانعت از تخلف است، تاکید کرد: امسال 24 اکیپ سیار ، بازرسی های مورد نیاز را انجام داده است.
به گزارش ایرنا ، بیشترین کالای قاچاق کشف شده در استان زنجان طی سال گذشته ، پوشاک، سیگار، گوشی تلفن همراه، لوازم آرایشی و بهداشتی بود.
3216/6085
خبرنگار: سجاد کریمی ** انتشار دهنده: اسماعیل جهانبخشانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید