خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهراسفراین برای دومین بار ناتمام ماند

مراسم تحلیف اعضای شورای پنجم شهراسفراین برای دومین بار ناتمام ماندبه گزارش ایرنا مراسم تحلیف اعضای جدید شورای شهراسفراین که قرار بود امروز چهارشنبه با حضور ۷عضو منتخب شورای پنجم شهراسفراین برای تعیین هیات رئیسه برگزار شود به علت ترک جلسه توسط سه عضو ناتمام ماند.
دراین مراسم اعضای شورای پنجم شورا پس از ادای سوگند اعضای جدید ، قرار شد برای تعیین هیات رئیسه شواری پنجم شهراسفراین رای گیری شود که با مخالفت برخی اعضا درخواست جلسه کوتاه غیرعلنی برای مشورت شد و پس از پایان جلسه مشورتی سه تن از اعضای شورای شهر این نشست را ترک کردند.
با ترک این سه عضو شورای شهر اسفراین، جلسه از حد نصاب رسمی برای رای گیری هیات رئیسه خارج شد و ادامه مراسم تحلیف اعضای شورای شهر اسفراین ناتمام ماند.
نماینده فرماندار دراین جلسه با اشاره به اینکه برای رسمیت جلسه رای گیری، باید ۵عضو از ۷عضو شورای شهر حضور داشته باشند گفت: برای اعضای شورای شهر تا دومرتبه دعوتنامه مجدد ارسال می شود .
چهارشنبه شب نیز دعوت مجدد برای برگزاری مراسم تحلیف و تعیین هیات رئیسه صورت گرفت که به علت حضور نیافتن همان سه عضو شورا که صبح جلسه را ترک کردند، جلسه رسمیت نیافت و جلسه بعدی برای تعیین هیات رئیسه شورای شهر اسفراین به روز شنبه آینده موکل شد.
شهر ۶۰هزا ر نفری اسفراین مرکز شهرستان ۱۲۰هزار نفری اسفراین است که ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد .
شهرستان اسفراین داری ۲ شهر اسفراین و صفی آباد است.
۷۱۸۹/ ۶۰۴۲ خبرنگار : بتول صارمی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد۸۸۲ تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *