خانه / دسته‌بندی نشده / موفقیت پزشکان ایرانی در علم تصویربرداری قلب

موفقیت پزشکان ایرانی در علم تصویربرداری قلببه گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا ازانجمن آترواسکلروز ایران، دکتر زهرا‌ علیزاده ثانی در آستانه برگزاری نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق ایران از برپایی اولین مجمع تصویربرداری قلب و عروق خبر داد و گفت: این مجمع با حضور متخصصان و اندیشمندان در زمینه های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری قلب و عروق کشور در شاخه های سی تی اسکن، ام آر آی، پزشکی هسته ای و ملزومات کمک تصویربرداری قلب و عروق برگزار می شود.
وی افزود: مجمع تصویربرداری قلب و عروق برای نخستین بار در کشور در حاشیه کنگره تازه های قلب و عروق ایران به مدت 2 روز برگزار می شود.
این متخصص قلب و عروق یادآور شد: علم تصویربرداری قلب و عروق روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و همواره مورد تاکید و توجه انجمن های علمی قرار گرفته است زیرا این علم دقت تشخیص را افزایش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: در کشور ما طی سال های اخیر فعالیت های گسترده ای درحوزه های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری انجام شده است و خوشبختانه در سطح بین المللی به نتایج خوبی دست یافته ایم.
این فلوشیپ تصویربرداری قلب و عروق تصریح کرد: با توجه به این موفقیت ها ما بر آن شدیم این مجمع علمی را در کشور برگزار کنیم.
علیزاده ثانی با بیان اینکه متخصصان قلب خط مقدم تشخیص بیماری هستند، یادآور شد: تحقق علم تصویربرداری کمک شایانی به پزشکان می کند . نوزدهمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق از 21 تا 24 شهریور در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می‌شود.
** 9340 **1440
** خبرنگار : منیر ابراهیمی زاده ** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید