خانه / دسته‌بندی نشده / نخستین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در آبادان آغاز شد

نخستین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در آبادان آغاز شدبه گزارش ایرنا دبیر همایش دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت روز پنجشنبه در آیین افتتاحیه این رویداد گفت:582 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد که پس از بازبینی 400 اثر برای شرکت در همایش پذیرفته شدند.
محمد نوری اظهار داشت:دبیرخانه همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت از 400 مقاله پذیرفته شده، 40 مقاله را برای مرحله نهایی و داوری انتخاب کردند که از بین این تعداد 10مقاله بعنوان برترین ها انتخاب می شوند.
وی افزود:هدف اصلی از برگزاری این ترویج رویکرد علمی نسبت به مقوله ورزش و همچنین نقش ورزش در سلامت جامعه است.
دبیر همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت گفت:با وجود اینکه همایش های فراوانی در سراسر کشور برگزار می شود اما تعداد زیادی مقاله به این همایش رسید.
نوری افزود:نخستین همایشی بود که 182 مقاله در آن مورد پذیرش قرار نگرفت و این اتفاق بزرگی در همایش های علمی کشور به شمار می رود.
وی تصریح کرد:در این همایش سعی شد کیفیت بر کمیت ترجیح داده شود و برای هر مقاله دو داور علمی و یک داور تخصصی در نظر گرفته شد.
این همایش به مدت یک روز به میزبانی دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار می شود و آیین اختتامیه آن شامگاه پنجشنبه در سالن خلیج فارس خرمشهر برگزار خواهد شد.
/6002/7104
خبرنگار:مسعود گادار**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید