خانه / دسته‌بندی نشده / هوای تهران 4 درجه خنک می شود

هوای تهران 4 درجه خنک می شودبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه به ترتیب (23 و 37) ، (21 و 35) و (22 و 33) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی امروز وضعیت جوی استان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و در اوایل شب افزایش ابر، در ارتفاعات بارش پراکنده و در غرب استان نیز افزایش ابر پیش بینی می شود.
همچنین آسمان استان در روز جمعه کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده خواهد بود که در ارتفاعات شرقی(فیروزکوه) گاهی رگبار و رعد و برق نیز پیش بینی شده و در روز جمعه نیز در مناطق غربی استان گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.
براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 40 درجه سانتیگراد و فیروزکوه با 11 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بودند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر **انتشاردهنده: محمد بیدارمنش
تهرام/7247/1109 / 6139انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدارس

تولیدی کیف مدارس کوله CAT گلدوزی تریم دار , کد882 تولیدی کیف در تهران ، میدان …

دیدگاهتان را بنویسید